حتماً برای شما هم پیش آمده تا در مورد برخی مسائل خاص بیمه ای دچار مشکل شده باشید و پاسخ برخی سوالات را ندانید. این جور مواقع حتماً وجود یک کارشناس بیمه راهگشا می باشد. اما کارشناس بیمه ای که ما با او در ارتباط هستیم، چقدر تخصص و تجرب دارد؟ آیا این ضرب المثل که «همه چیز را همگان دانند» در مورد مسائل بیمه ای ما نیز مناسب به نظر نمی رسد؟

بیمه یکی از مهمترین مسائل زندگی امروز است. امروزه روز شخصی که قصد دارد آینده ای بدون مشکل را متصور سازد، قطعاً بیمه را به عنوان یکی از تصمیمات اصلی خود در نظر می گیرد. در این میان وجود کارشناسانی که در مورد مسائل خاص بیمه پاسخگو باشند بسیار مهم است.

بیبـــیم (در این مرحله) یک وبسایت کامل برای ارائه دانشنامه های مفید در زمینه بیمه و همچنین یک شبکه اجتماعی منحصر بفرد در زمینه بیمه خواهد بود.

 

شبکه اجتماعی بیبـــیم فضایی کاملاً حرفه ای برای مطرح کردن مشکلات بیمه ای کاربران ایرانی اینترنت و ارائه پاسخ و راهکار برای آنها، مسائل روز بیمه، ارائه پیشنهادهای بیمه ای توسط نمایندگان و شرکت های اصلی بیمه ای و همچنین ارتباط مستقیم نمایندگان و کاربران می باشد.

 

شبکه اجتماعی بیبـــیم

 

شبکه اجتماعی بیبـــیم مانند هر شبکه اجتماعی  حرفه ای دیگری دارای امکاناتی نظیر ارسال پست و پاسخ دادن به آنها، ارسال نظر، پسندیدن پست ها، پیام ها و نظرات، پیام خصوصی، اطلاع رسانی ها و غیره می باشد. بنابراین شاید بتوان گفت بیبـــیم برای اولین بار در ایران تعریفی جدید از شبکه اجتماعی با موضوع بیمه ارائه داده است و امید دارد این فضا موجب رشد آگاهی کاربران در مورد صنعت بیمه و چالش های پیش روی آنها و همچنین رونق کسب و کار نمایندگان بیمه در سطح کشور شود.

و بیبیم به زودی پا را از این هم فراتر خواهد گذاشت و با کمک جامعه ای از کارشناسان مجرب بیمه، اتاق فکر شما خواهد شد تا با خیال آسوده آینده ای را برای خود متصور شوید که در آن ترس جایی ندارد و هر چه هست آسودگی و زیبایی می باشد.

 

اما باید بگوییم بیبیم اینجا نیز تمام نمی شود، این تازه شروع کار است. بیبیم فکرهای بهتری برای شما دارد که در زمان مقتضی بیشتر در مورد آنها با شما سخن خواهد گفت!