شرکت نواندیشان زندگی بدون بیم با هدف کارآفرینی ، اشتغال و توسعه کسب وکارهای وابسته به صنعت گردشگری و همچنین ایجاد یک بستر مناسب برای سفر آسان و ارزان برای هموطنان عزیزمان ، با مشارکت و همکاری شرکت سرمایه گذاری توسعه سفرکیا کیش و هتل های معتبر و مراکز تفریحی ، اقدام به برگزاری تورهای گردشگری ویژه شهر مقدس مشهد و جزیره زیبای کیش نموده است. در این طرح تاکنون به طور مستقیم ۱۲۰ نفر نیروی اجرائی از فارغ التحصیلان گردشگری و هتلداری دانشگاه های کشور را جذب نموده ایم و با بهره گیری از به روزترین مکانیزم های مدیریتی و آموزش های تکمیلی و اجرائی در ارائه خدمات، پاسخگوی نیاز مهمانان عزیزمان می باشیم و امیدواریم به زودی تعداد پرسنل خود را به ۲۰۰ نفر افزایش دهیم. اعطای وام گردشگری به ارزش مالی هفتاد میلیون ریال با کارمزد چهار درصد و سود صفر درصد و بازپرداخت اقساط 12 ماهه به کلیه افراد شاغل و بازنشسته  جهت استفاده از کلیه خدمات گردشگری " کیش کارت " برای سفر به شهر مقدس مشهد  و جزیره زیبای کیش می باشد.

گروه: خدمات ویژه
 • 18:34 -- 1400-06-20
  ادمین شبکه

متقاضیان وام کمک هزینه بستری و کلیه اعمال جراحی پزشکی و اعمال جراحی زیبایی -کمک هزینه کلیه خدمات دندانپزشکی -کمک هزینه خرید تجهیزات پزشکی-کمک هزینه خرید انواع موبایل ، ساعت هوشمند ، هندز فری - کمک هزینه خرید انواع کامپیوتر و لوازم اداری الکترونیکی-کمک هزینه خرید انواع لوازم خانگی می توانند بشرح ذیل اقدام نمایند تا ظرف حداقل 10 روز کاری بشرط عدم مشکل اسنادی و تایید بانک موفق به دریافت وام مورد نظرشان شوند.

گروه: خدمات ویژه
 • 15:40 -- 1400-06-20
  ادمین شبکه

متقاضیان وام گردشگری و بیمه تکمیل درمان انفرادی ،خانواده و بیمه بدنه اتومبیل می توانند اقدام نمایند

گروه: خدمات ویژه
 • 15:41 -- 1400-06-20
  ادمین شبکه

شرکت نو اندیشان زندگی بدون بیم با برند تجاری BiBimLife  از کلیه هموطنان عزیزمان که عضو شبکه اجتماعی بی بیم لایف می شوند و با اعتماد به دانش تخصصی فعالین صنعت بیمه در این شبکه اجتماعی ، تمام سوالات و ابهامات خود را در خصوص کلیه موارد بیمه ای مطرح می نمایند و باعث هم افزایی دانش و ارتقاء فرهنگ بیمه می شوند تقدیر ویژه می نماید. باشگاه مشتریان شبکه اجتماعی بیبیم لایف به پاس تکریم کاربران محترم در کنار دیگر خدمات خود ، شرکت سرمایه گذاری و مشاوره اقتصادی معتبر بنام توسعه سفر کیا کیش را با برند توسعه کارت را معرفی می نماید که ارائه کننده خدمات تخفیفی رفاهی ،گردشگری می باشند و همچنین اعطای وام های فوری قرض الحسنه جهت خدمات گردشگری ،  سلامت و درمان ، کالای خانگی و الکترونیکی نموده است.

گروه: خدمات ویژه
 • 15:41 -- 1400-06-20
  ادمین شبکه

بی شک در این دنیای بزرگ صنعت بیمه نقش مشاوران بیمه بسیار حائز اهمیت است لذا از سوی بیمه مرکزی ایران وظایف ایشان نیز مشخص شده است.

گروه: دانش عمومی بیمه
 • 11:14 -- 1399-11-02
  BiBim Life

حسابگران مالی کیستند و چه وظایفی از سوی بیمه مرکزی ایران به عهده ایشان گذاشته شده است

گروه: دانش عمومی بیمه
 • 11:09 -- 1399-11-02
  BiBim Life

وظایف نمایندگی های بیمه و کارگزاران (واسطه ها) به شرح ذیل می باشد تا از هرگونه تخطی سهوی و یا عمدی جلوگیری شود تا بیمه گذاران آسیب نبینند.

گروه: دانش عمومی بیمه
 • 11:04 -- 1399-11-02
  BiBim Life

مشخص نمودن وظایف محوله به اعضاء هیئت مدیره شرکتهای بیمه از سوی بیمه مرکزی کشور نقش مهمی در شناسایی کوتاهی ها و تخلفات احتمالی دارد .

گروه: دانش عمومی بیمه
 • 11:04 -- 1399-11-02
  BiBim Life

... یکی از نگرانی‌هایی که برای مدیران ساختمان ‌ها وجود دارد حوادث، اتفاقات و خساراتی است که ممکن است برای افراد ثالث، اعضای ساختمان و حتی مالکین و ساکنین ساختمان وارد شود. چرا که مسئولیت حوادثی که ممکن است در ساختمان و مشاعات آن اتفاق بیافتد بر عهده مدیر ساختمان‌ می باشد.

گروه: بیمه مسئولیت مدنی
 • 23:08 -- 1399-10-29
  BiBim Life

... سرپرستان خانوار می دانند گردش درآمد و هزینه های خانواده باید منظم پیش بروند تا تعادل بین هزینه ها و درآمد ایجاد شود و با آرامش امورات اقتصادی خانواده پیش برود. از جمله هزینه هایی که همیشه در خانواده وجود دارد، هزینه های حیطه سلامت و مسائل پزشکی است. این هزینه ها همیشه هم ناشی از بیماری یا حادثه نیستند. برخی از هزینه ها مانند زایمان است که برایمان خوشایند هم هست، یا وقتی به توصیه پزشک هر سال تحت آزمایش قرار می گیریم، خوب است بدانیم سیستم بدنی ما منظم است یا خیر و بتوانیم سریع تر جلوی بروز بیماری را بگیریم.

گروه: بیمه درمان تکمیلی
 • 23:11 -- 1399-10-29
  حسین صالحی مزده

... امروزه بعلت رفت و آمدهای زیاد و مدت زمان زیادی که در شهر تردد داریم بی شک ممکن است برای دیگر هموطنانمان بطور ناخواسته باعث آسیبهای بسیار جدی شویم  ، نظر به اینکه طبق ‌ماده یک قانون #مسوولیت مدنی مصوب ۷ اردیبهشت ۱۳۳۹ هر شخص بدون مجوز قانونی عمدا یا در نتیجه بی‌احتیاطی به جان یا سلامتی یا مال یا آزادی یا حیثیت یا شهرت تجارتی یا به هر حق دیگر‌ی که به موجب قانون برای افراد ایجاد شده لطمه‌ای وارد کند که موجب ضرر مادی یا معنوی دیگری شود، مسوولیت جبران کل خسارت ناشی از عمل خود‌ را بعهده دارد. در#بیمه_مسئولیت_مدنی_شهروندی #بیمه_گذار در قبال اشخاص ثالث (حقیقی با حقوقی) تحت پوشش قرار می گیرد. شخص ثالث در این#بیمه_نامه، هر شخصی است که هیچ یک از روابط کارفرمایی-کارگری استفاده کننده از خدمات حرفه ای و استفاده کننده از محصولات تولیدی را با #بیمه_گذار نداشته و در جریان کار و زندگی روزمره خود در اثر فعل یا ترک فعل غیر عمدی #بیمه_گذار دچار آسیب بدنی یا زیان مالی شود.

گروه: بیمه مسئولیت مدنی
 • 16:14 -- 1399-01-30
  BiBim Life

اگر یک مشتری نخواهد به قرارداد بیمه خود ادامه دهد می تواند قرارداد خود را در طول مدتی که برای فسخ قرارداد شده است (دوره ارفاقی)، فسخ نموده و تمام حق بیمه خود را پس بگیرد (مادامی که خسارت/ خساراتی به بار نیامده باشد).

گروه: دانش عمومی بیمه
 • 14:31 -- 1398-11-26
  محمد فروتنی

بی شک هردولتی برای رفاه و آسایش اقشار جامعه کارگری خود که نقش بسیار بسزایی در تحولات اقتصادی کشور داشتند بیمه های اجباری را ایجاد نمودند تا این عزیزان بتوانند بعد از 30 سال فعالیت روزمره به یک بازنشستگی برسند و تا زمان وفات بتوانند از خدمات مالی و درمانی بهره ببرند و از از ایشان خانواده وابسته به ایشان نیز بتوانند گذران زندگی نمایند.

گروه: دانش عمومی بیمه
 • 13:59 -- 1398-11-18
  BiBim Life

با آنکه بیمه دامنه وسیعی دارد و موارد کاربرد آن تقریبا نا محدود به نظر می رسد،اما برای سهولت یادگیری و اجرا،مانند سایر امور می توان آن را از زوایا و دیدگاه های مختلف تقسیم بندی نمود.به طور کلی در دنیای امروز،اساس کار بیمه گری در زمینه اجتماعی و بازرگانی است.

گروه: دانش عمومی بیمه
 • 13:48 -- 1398-11-18
  BiBim Life

بیمه مردم در ایران از دوره ی کیقباد آغاز شده است.در این دوره اگر کسی دچار آسیب می شد باید به او تاوان یا خسارت داده می شد که به آن بیمه تاوان و به بیمه شدگان دریغمندان می گفتند.پادشاهی کیقباد برابر با دوره ای است که در ایران پادشاهی های کوچکـ -ملوک الطوایفی-پدید آمده بود. ایرانیان در آن زمان دریافتند که زیر یک درفش و یک حکومت مرکزی بسیار بهتر است و در برابر دشمنان یارای مقاومت بیشتری دارند به همین دلیل از میان خود یک شاه انتخاب کردند که بر بقیه حکومت می کرد و شاهنشاه خوانده می شد.در آن زمان کیقباد نماد شاهی بود که تمام ایران به فرمانش بودند.یکی از فرمان ها پرداخت بیمه به آسیب دیدگان بوده است.در زمان پادشاهی کیقباد اگر کسی دچار آسیب می شد یا خانه اش آتش می گرفت یا کشتزارش با خشکسالی بی ثمر می ماند باید به او تاوان یا بیمه داده می شد.

گروه: دانش عمومی بیمه
 • 13:38 -- 1398-11-18
  BiBim Life